Google Analytics Counter (8.x-3.0-alpha19) - en to fr translation catalogue (21 entries)

en: Yes
fr: Oui

en: No
fr: Non

en: Content types
fr: Types de contenu

en: Settings
fr: Paramètres

en: Last month
fr: Mois dernier

en: Statistics
fr: Statistiques

en: Block
fr: Bloc

en: Client ID
fr: Identifiant (ID) de client

en: Custom
fr: Personnalisé

en: General Settings
fr: Paramètres globaux

en: Today
fr: Aujourd'hui

en: Yesterday
fr: Hier

en: Authentication
fr: Authentification

en: Date range
fr: Intervalle de dates

en: Note:
fr: À noter :

en: nodes
fr: nœuds

en: Last week
fr: Semaine dernière

en: Last year
fr: Année dernière

en: Dashboard
fr: Tableau de bord

en: Last 30 days
fr: 30 derniers jours

en: Last run: %time ago.
fr: Dernière exécution : il y a %time.
