Google Analytics Counter (8.x-3.0-alpha20) - en to th translation catalogue (7 entries)

en: Yes
th: ใช่

en: No
th: ไม่

en: Content types
th: ชนิดเนื้อหา

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: Statistics
th: สถิติ

en: Custom
th: กำหนดเอง

en: Dashboard
th: หน้าหลัก
