Google Analytics Counter (8.x-3.0-alpha21) - en to es translation catalogue (20 entries)

en: Yes
es: Sí

en: Content types
es: Tipos de contenido

en: Settings
es: Configuración

en: Note:
es: Nota:

en: Last month
es: El mes pasado

en: Statistics
es: Estadísticas

en: Block
es: Bloque

en: Client ID
es: ID de Cliente

en: Custom
es: Personalizado

en: General Settings
es: Configuración General

en: Today
es: Hoy

en: Yesterday
es: Ayer

en: Authentication
es: Autentificación

en: Date range
es: Intervalo de fechas

en: nodes
es: nodos

en: Last week
es: la semana pasada

en: Last year
es: El año pasado

en: Dashboard
es: Panel de control

en: Caches cleared.
es: Cachés vaciadas.

en: Last run: %time ago.
es: Última ejecución: hace %time.
