Google Analytics Counter (8.x-3.0-alpha21) - en to ps translation catalogue (9 entries)

en: Yes
ps: هو

en: No
ps: نه

en: Settings
ps: امستنې

en: Statistics
ps: احسائيه

en: Block
ps: غونډ

en: Custom
ps: خپلېخوښه

en: Today
ps: نن

en: Authentication
ps: تصدیق

en: Caches cleared.
ps: پټياد پاک شو.
