Google Analytics Counter (8.x-3.0-alpha22) - en to el translation catalogue (13 entries)

en: Yes
el: Ναι

en: No
el: Όχι

en: Content types
el: Τύποι περιεχομένου

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Note:
el: Σημείωση:

en: Statistics
el: Στατιστικά

en: Block
el: Μπλοκ

en: Custom
el: Προσαρμοσμένο

en: Today
el: Σήμερα

en: Authentication
el: Πιστοποίηση

en: Dashboard
el: Πίνακας εργαλείων

en: Caches cleared.
el: Τα περιεχόμενα των λανθάνουσων μνημών διαγράφηκαν.

en: Last run: %time ago.
el: Τελευταία εκτέλεση: πριν από %time.
