Google Analytics Counter (8.x-3.0-alpha23) - en to ar translation catalogue (15 entries)

en: Yes
ar: نعم

en: No
ar: لا

en: Content types
ar: أنواع المحتوى

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Last month
ar: الشهر الماضي

en: Statistics
ar: الإحصائيات

en: Block
ar: الصندوق

en: Custom
ar: مخصص

en: Today
ar: اليوم

en: Yesterday
ar: أمس

en: Authentication
ar: المصادقة

en: Date range
ar: مجال التاريخ

en: Last year
ar: السنة الماضية

en: Dashboard
ar: لوحة التحكم

en: Caches cleared.
ar: تم مسح ذاكرات التخزين الموقت.
