Google Analytics Counter (8.x-3.0-alpha23) - en to hi translation catalogue (13 entries)

en: Yes
hi: हाँ

en: No
hi: नहीं

en: Content types
hi: विषय वस्तु के प्रकार

en: Settings
hi: स्थापनायें

en: Last month
hi: पिछले महीने

en: Statistics
hi: आँकड़े

en: Block
hi: ब्लॉक

en: Client ID
hi: ग्राहक ID

en: Custom
hi: मनपसंद

en: General Settings
hi: सामान्य सेटिंग्स

en: Today
hi: आज

en: Authentication
hi: प्रमाणीकरण

en: Date range
hi: तारीख सीमा
