Google Analytics Counter (8.x-3.0-alpha8) - en to ast translation catalogue (10 entries)

en: Operations
ast: Operaciones

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Yes
ast: Sí

en: No
ast: Non

en: none
ast: nengún

en: Settings
ast: Preferencies

en: Save
ast: Guardar

en: Statistics
ast: Estadístiques

en: Block
ast: Bloque

en: Items
ast: Elementos
