Google Analytics Counter (8.x-3.0-alpha8) - en to az translation catalogue (13 entries)

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: none
az: yoxdur

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Save
az: Saxla

en: Statistics
az: Statistika

en: Block
az: Blok

en: Items
az: Elementlər

en: Authentication
az: İdentifikasiyası

en: Select
az: Seçin

en: nodes
az: nodlar
