Google Analytics Counter (8.x-3.0-alpha8) - en to bg translation catalogue (13 entries)

en: Operations
bg: Действия

en: Cancel
bg: Отмени

en: Yes
bg: Да

en: No
bg: Не

en: none
bg: не

en: Settings
bg: Настройки

en: Save
bg: Запази

en: Statistics
bg: Статистики

en: Block
bg: Блокирай

en: Items
bg: Новини

en: Authentication
bg: Удостоверяване

en: Select
bg: Избери

en: Dashboard
bg: Табло
