Google Analytics Counter (8.x-3.0-alpha8) - en to bn translation catalogue (11 entries)

en: Operations
bn: কার্যাবলী

en: Cancel
bn: বাতিল

en: Yes
bn: হ্যাঁ

en: No
bn: না

en: none
bn: একটিও নয়

en: Settings
bn: সেটিংস

en: Save
bn: সংরক্ষণ

en: Statistics
bn: পরিসংখ্যান

en: Block
bn: ব্লক

en: Items
bn: আইটেমসমূহ

en: Dashboard
bn: ড্যাশবোর্ড
