Google Analytics Counter (8.x-3.0-alpha8) - en to bs translation catalogue (9 entries)

en: Operations
bs: Operacije

en: Cancel
bs: Otkaži

en: Yes
bs: Da

en: No
bs: Ne

en: none
bs: ništa

en: Settings
bs: Postavke

en: Save
bs: Sačuvaj

en: Statistics
bs: Statistika

en: Block
bs: Blok
