Google Analytics Counter (8.x-3.0-alpha8) - en to ca translation catalogue (13 entries)

en: Operations
ca: Operacions

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Yes
ca: Sí

en: none
ca: cap

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Save
ca: Desa

en: Statistics
ca: Estadístiques

en: Block
ca: Bloc

en: Items
ca: Elements

en: Authentication
ca: Autenticació

en: Select
ca: Seleccioneu

en: Dashboard
ca: Tauler

en: @bundle types
ca: Tipus de @bundle
