Google Analytics Counter (8.x-3.0-alpha8) - en to cy translation catalogue (11 entries)

en: Operations
cy: Gweithrediad

en: Cancel
cy: Diddymu

en: Yes
cy: Ie

en: No
cy: Na

en: none
cy: dim

en: Settings
cy: Gosodiadau

en: Save
cy: Cadw

en: Statistics
cy: Ystadegaeth

en: Block
cy: Bloc

en: Items
cy: Eitemau

en: Select
cy: Dewis
