Google Analytics Counter (8.x-3.0-alpha8) - en to dz translation catalogue (9 entries)

en: Operations
dz: བཀོལ་སྤྱོད་ཚུ།

en: Cancel
dz: ཆ་མེད་གཏང་།

en: Yes
dz: ཨིན།

en: No
dz: མེན།

en: none
dz: གང་ཡང་མེནམ།

en: Settings
dz: སྒྲིག་སྟངས་ཚུ་

en: Statistics
dz: ཚད་རྩིས་

en: Block
dz: ལེབ་དུམ།

en: Items
dz: རྣམ་གྲངས་ཚུ།
