Google Analytics Counter (8.x-3.0-alpha8) - en to et translation catalogue (15 entries)

en: Operations
et: Toimingud

en: Cancel
et: Tühista

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: none
et: puudub

en: Settings
et: Seaded

en: Save
et: Salvesta

en: Statistics
et: Statistika

en: Block
et: Plokk

en: Items
et: Kirjed

en: Authentication
et: Autentimine

en: Select
et: Vali

en: nodes
et: postitused

en: Dashboard
et: Töölaud

en: @bundle types
et: @bundle tüübid
