Google Analytics Counter (8.x-3.0-alpha8) - en to gu translation catalogue (7 entries)

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Cancel
gu: રદ કરો

en: Yes
gu: હા

en: No
gu: નહિ

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Save
gu: સાચવો

en: Select
gu: પસંદ કરો
