Google Analytics Counter (8.x-3.0-alpha8) - en to hr translation catalogue (11 entries)

en: Operations
hr: Operacije

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Yes
hr: Da

en: No
hr: Ne

en: none
hr: ništa

en: Settings
hr: Postavke

en: Save
hr: Spremi

en: Statistics
hr: Statistike

en: Block
hr: Blok

en: Items
hr: Stavke

en: Dashboard
hr: Nadzorna ploča
