Google Analytics Counter (8.x-3.0-alpha8) - en to it translation catalogue (13 entries)

en: Operations
it: Operazioni

en: Cancel
it: Annulla

en: Yes
it: Sì

en: none
it: nessuno

en: Settings
it: Impostazioni

en: Save
it: Salva

en: Statistics
it: Statistiche

en: Block
it: Blocco

en: Items
it: Elementi

en: General Settings
it: Impostazioni generali

en: Authentication
it: Autenticazione

en: Select
it: Scegliere

en: nodes
it: nodi
