Google Analytics Counter (8.x-3.0-alpha8) - en to jv translation catalogue (11 entries)

en: Operations
jv: Operasi

en: Cancel
jv: Batal

en: Yes
jv: Ya

en: No
jv: Ora

en: none
jv: ora ana

en: Settings
jv: Sétingan

en: Save
jv: Simpen

en: Statistics
jv: Statistik

en: Block
jv: Blok

en: Items
jv: Item

en: Dashboard
jv: Dasbor
