Google Analytics Counter (8.x-3.0-alpha8) - en to ka translation catalogue (9 entries)

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Yes
ka: დიახ

en: No
ka: არა

en: none
ka: არცერთი

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Statistics
ka: სტატისტიკა

en: Block
ka: ბლოკი

en: Items
ka: ელემენტები
