Google Analytics Counter (8.x-3.0-alpha8) - en to kk translation catalogue (10 entries)

en: Operations
kk: Операциялар

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Yes
kk: Йә

en: No
kk: Жоқ

en: none
kk: көрсетілмеген

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Save
kk: Сақтау

en: Statistics
kk: Статистика

en: Block
kk: Блок

en: Items
kk: Элементтер
