Google Analytics Counter (8.x-3.0-alpha8) - en to mg translation catalogue (5 entries)

en: Operations
mg: Hatao

en: Cancel
mg: Aoka ihany

en: Yes
mg: Eny

en: No
mg: Tsia

en: Dashboard
mg: Takela fitantanana
