Google Analytics Counter (8.x-3.0-alpha8) - en to mn translation catalogue (10 entries)

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Yes
mn: Тийм

en: No
mn: Үгүй

en: none
mn: хоосон

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Save
mn: Хадгалах

en: Statistics
mn: Статистик

en: Block
mn: Хавтан

en: Dashboard
mn: Самбар
