Google Analytics Counter (8.x-3.0-alpha8) - en to mr translation catalogue (9 entries)

en: Operations
mr: कृती

en: Cancel
mr: रद्द

en: Yes
mr: हो

en: No
mr: नाही.

en: none
mr: काहीच नाही

en: Settings
mr: संरचना

en: Note:
mr: टीप:

en: Save
mr: संरक्षीत

en: Block
mr: भाग
