Google Analytics Counter (8.x-3.0-alpha8) - en to nn translation catalogue (10 entries)

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Cancel
nn: Avbryt

en: Yes
nn: Ja

en: No
nn: Nei

en: none
nn: ingen

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Save
nn: Lagre

en: Block
nn: Blokk

en: Items
nn: Element

en: Dashboard
nn: Styringspanel
