Google Analytics Counter (8.x-3.0-alpha8) - en to pa translation catalogue (6 entries)

en: Cancel
pa: ਰੱਦ ਕਰੋ

en: Yes
pa: ਹਾਂ

en: No
pa: ਨਹੀਂ

en: none
pa: ਕੋਈ ਨਹੀਂ

en: Save
pa: ਸੰਭਾਲ਼ੋ

en: Items
pa: ਆਈਟਮਾਂ
