Google Analytics Counter (8.x-3.0-alpha8) - en to pl translation catalogue (18 entries)

en: Operations
pl: Operacje

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Yes
pl: Tak

en: No
pl: Nie

en: none
pl: brak

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Save
pl: Zapisz

en: Statistics
pl: Statystyki

en: Block
pl: Blok

en: Items
pl: Elementy

en: General Settings
pl: Ustawienia ogólne

en: Authentication
pl: Uwierzytelnianie

en: Select
pl: Wybierz

en: Nid
pl: ID węzła

en: nodes
pl: węzły

en: Dashboard
pl: Kokpit

en: Pageviews
pl: Odsłony

en: @bundle types
pl: Typy encji @bundle
