Google Analytics Counter (8.x-3.0-alpha8) - en to ro translation catalogue (16 entries)

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Cancel
ro: Anulare

en: Yes
ro: Da

en: No
ro: Nu

en: none
ro: nimic

en: Settings
ro: Setări

en: Save
ro: Salvare

en: Statistics
ro: Statistici

en: Block
ro: Bloc

en: Items
ro: Articole

en: General Settings
ro: Setări generale

en: Authentication
ro: Autentificare

en: Select
ro: Alege

en: nodes
ro: noduri

en: Dashboard
ro: Panou de control

en: Client Secret
ro: Secretul clientului
