Google Analytics Counter (8.x-3.0-alpha8) - en to sl translation catalogue (11 entries)

en: Operations
sl: Operacije

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Yes
sl: Da

en: No
sl: Ne

en: none
sl: nič

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Save
sl: Shrani

en: Statistics
sl: Statistika

en: Block
sl: Blok

en: Items
sl: Notice

en: Dashboard
sl: Pregledna plošča
