Google Analytics Counter (8.x-3.0-alpha8) - en to sq translation catalogue (10 entries)

en: Operations
sq: Operacionet

en: Cancel
sq: Anulo

en: Yes
sq: Po

en: No
sq: Jo

en: none
sq: asnjë

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Save
sq: Ruaj

en: Statistics
sq: Statistikat

en: Block
sq: Bllokuar

en: Items
sq: Elementët
