Google Analytics Counter (8.x-3.0-alpha8) - en to sv translation catalogue (16 entries)

en: Operations
sv: Funktioner

en: Cancel
sv: Avbryt

en: Yes
sv: Ja

en: No
sv: Nej

en: none
sv: ingen

en: Settings
sv: Inställningar

en: Note:
sv: Observera:

en: Save
sv: Spara

en: Statistics
sv: Statistik

en: Client ID
sv: Klient ID

en: Items
sv: Poster

en: General Settings
sv: Allmänna Inställningar

en: Authentication
sv: Verifiering

en: Select
sv: Välj

en: nodes
sv: noder

en: Dashboard
sv: Översiktspanel
