Google Analytics Counter (8.x-3.0-alpha8) - en to te translation catalogue (10 entries)

en: Operations
te: కార్యాలు

en: Cancel
te: రద్దు చెయ్యు

en: Yes
te: అవును

en: No
te: కాదు

en: none
te: ఏమీలేవు

en: Settings
te: అమరికలు

en: Save
te: భద్రపరచు

en: Statistics
te: గణాంకాలు

en: Items
te: అంశాలు

en: Select
te: ఎంచుకోండి
