Google Analytics Counter (8.x-3.0-alpha8) - en to ug translation catalogue (6 entries)

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Cancel
ug: بىكار قىل

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Block
ug: تارماق رايون

en: Items
ug: تۈرلەر

en: Dashboard
ug: باشقۇرۇش بېتى
