Google Analytics Counter (8.x-3.0-alpha8) - en to am translation catalogue (8 entries)

en: Operations
am: ክወናዎች

en: Cancel
am: ሰርዝ

en: Yes
am: እሺ

en: No
am: እምቢ

en: none
am: ምንም

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: Save
am: አስቀምጥ

en: Block
am: ጥምር
