Google Analytics Counter (8.x-3.0-alpha23) - en to bs translation catalogue (8 entries)

en: Yes
bs: Da

en: No
bs: Ne

en: Content types
bs: Tipovi sadržaja

en: Settings
bs: Postavke

en: Statistics
bs: Statistika

en: Block
bs: Blok

en: Custom
bs: Prilagođen

en: Today
bs: Danas
