Google Analytics Counter (8.x-3.0-alpha8) - en to lt translation catalogue (13 entries)

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: none
lt: joks

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Save
lt: Saugoti

en: Statistics
lt: Statistika

en: Block
lt: Blokas

en: Items
lt: Elementai

en: Authentication
lt: Indentifikacija

en: Select
lt: Pasirinkti

en: Dashboard
lt: Darbastalis
