Google Analytics Event Tracking (3.0.0) - en to af translation catalogue (10 entries)

en: Pages
af: Bladsye

en: Delete
af: Vee uit

en: Value
af: Waarde

en: Action
af: Aksie

en: Yes
af: Ja

en: No
af: Nee

en: Category
af: Kategorie

en: Statistics
af: Statistieke

en: Languages
af: Tale

en: All languages
af: Alle tale
