Google Analytics Event Tracking (3.0.0) - en to am translation catalogue (10 entries)

en: Pages
am: ገፆች

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Value
am: እሴት

en: Action
am: እርምጃ

en: Yes
am: እሺ

en: No
am: እምቢ

en: Label
am: መሰየሚያ

en: ID
am: አይዲ

en: Languages
am: ቋንቋዎች

en: All languages
am: ሁሉም ቋንቋዎች
