Google Analytics Event Tracking (3.0.0) - en to ar translation catalogue (17 entries)

en: Pages
ar: الصفحات

en: Delete
ar: حذف

en: Value
ar: القيمة

en: Action
ar: إجراء

en: Yes
ar: نعم

en: No
ar: لا

en: Category
ar: التصنيف

en: Label
ar: التسمية

en: Content Types
ar: أنواع المحتوى

en: ID
ar: المعرف ID

en: Statistics
ar: الإحصائيات

en: Tracker
ar: المتتبع

en: Are you sure you want to delete %name?
ar: هل أنت متأكد من حذف %name ؟

en: Languages
ar: اللغات

en: Machine name
ar: الاسم الآلي

en: About
ar: حول

en: All languages
ar: كل اللغات
