Google Analytics Event Tracking (3.0.0) - en to ast translation catalogue (10 entries)

en: Pages
ast: Páxines

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Value
ast: Valor

en: Yes
ast: Sí

en: No
ast: Non

en: Category
ast: Categoría

en: Label
ast: Etiqueta

en: Statistics
ast: Estadístiques

en: Tracker
ast: Rastrexador

en: Languages
ast: Llingües
