Google Analytics Event Tracking (3.0.0) - en to bn translation catalogue (10 entries)

en: Pages
bn: পৃষ্ঠাসমূহ

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Yes
bn: হ্যাঁ

en: No
bn: না

en: Category
bn: বিভাগ

en: Statistics
bn: পরিসংখ্যান

en: Languages
bn: ভাষাসমূহ

en: Machine name
bn: মেশিনের নাম

en: About
bn: সম্পর্কে

en: All languages
bn: সকল ভাষা
