Google Analytics Event Tracking (3.0.0) - en to bo translation catalogue (16 entries)

en: Pages
bo: དྲ་ངོས

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Value
bo: ཐོབ་གྲངས

en: Action
bo: བྱ་འགུལ

en: Yes
bo: ཡིན

en: No
bo: མིན

en: Category
bo: ཁྱབ་ཁོངས

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: Content Types
bo: ནང་དོན་གྱི་རིགས།

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: Statistics
bo: སྡོམ་རྩིས

en: Tracker
bo: རྗེས་འདེད་ལག་ཆ

en: Languages
bo: སྐད་རིགས

en: Machine name
bo: འཕྲུལ་འཁོར་གྱི་མིང

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: All languages
bo: སྐད་རིགས་ཡོངས
