Google Analytics Event Tracking (3.0.0) - en to ca translation catalogue (19 entries)

en: Pages
ca: Pàgines

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Value
ca: Valor

en: Action
ca: Acció

en: Yes
ca: Sí

en: Category
ca: Categoria

en: Label
ca: Etiqueta

en: Content Types
ca: Tipus de contingut

en: Statistics
ca: Estadístiques

en: Tracker
ca: Seguidor

en: Are you sure you want to delete %name?
ca: Esteu segur de voler suprimir %name?

en: Languages
ca: Llengües

en: All content types
ca: Tot tipus de continguts

en: Machine name
ca: Nom-màquina

en: About
ca: Detalls

en: All languages
ca: Tots els idiomes

en: Show for the listed pages
ca: Mostra-ho per a les pàgines llistades

en: Hide for the listed pages
ca: Amaga-ho per a les pàgines llistades

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. An example path is %user-wildcard for every user page. %front is the front page.
ca: Especifiqueu les pàgines usant els seus camins. Introduïu un camí per línia. El caràcter '*' és un comodí. Un camí d'exemple és %user-wildcard per a totes les pàgines d'usuari. %front és la portada.
