Google Analytics Event Tracking (3.0.0) - en to da translation catalogue (19 entries)

en: Pages
da: Sider

en: Delete
da: Slet

en: Value
da: Værdi

en: Action
da: Handling

en: Yes
da: Ja

en: No
da: Nej

en: Category
da: Kategori

en: Label
da: Etiket

en: Content Types
da: Indholdstyper

en: Statistics
da: Statistik

en: Tracker
da: Følg

en: Are you sure you want to delete %name?
da: Er du sikker på, at du ønsker at slette %name?

en: Languages
da: Sprog

en: All content types
da: Alle indholdstyper

en: Machine name
da: Internt navn

en: About
da: Om

en: All languages
da: Alle sprog

en: Show for the listed pages
da: Vis på de angivne sider

en: Hide for the listed pages
da: Skjul på de angivne sider
