Google Analytics Event Tracking (3.0.0) - en to el translation catalogue (17 entries)

en: Pages
el: Σελίδες

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Value
el: Αξία

en: Action
el: Ενέργεια

en: Yes
el: Ναι

en: No
el: Όχι

en: Category
el: Κατηγορία

en: Label
el: Ετικέτα

en: Statistics
el: Στατιστικά

en: Tracker
el: Ανιχνευτής

en: Are you sure you want to delete %name?
el: Είστε σίγουρος πως θέλετε να διαγράψετε το %name;

en: Languages
el: Γλώσσες

en: Machine name
el: Όνομα μηχανής

en: About
el: Περί

en: All languages
el: Όλες οι γλώσσες

en: Show for the listed pages
el: Εμφάνιση για τις επιλεγμένες σελίδες

en: Hide for the listed pages
el: Απόκρυψη για τις επιλεγμένες σελίδες
