Google Analytics Event Tracking (3.0.0) - en to fi translation catalogue (19 entries)

en: Pages
fi: Sivut

en: Delete
fi: Poista

en: Value
fi: Arvo

en: Action
fi: Toiminto

en: Yes
fi: Kyllä

en: No
fi: Ei

en: Category
fi: Kategoria

en: Label
fi: Tunnus

en: Statistics
fi: Tilastot

en: Tracker
fi: Seuranta

en: Are you sure you want to delete %name?
fi: Oletko varma että haluat poistaa kategorian %name?

en: Languages
fi: Kielet

en: All Pages
fi: Kaikki sivut

en: Machine name
fi: Koneluettava nimi

en: About
fi: Tietoja

en: All languages
fi: Kaikki kielet

en: Show for the listed pages
fi: Näytä listatuilla sivuilla

en: Hide for the listed pages
fi: Piilota listatuilta sivuilta

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. An example path is %user-wildcard for every user page. %front is the front page.
fi: Määritä sivut käyttämällä niiden polkuja. Syötä yksi polku per rivi. '*'-merkki on korvausmerkki. Esimerkkinä polku %user-wildcard on jokaisen käyttäjän oma sivu. %front on etusivu.
