Google Analytics Event Tracking (3.0.0) - en to gl translation catalogue (16 entries)

en: Pages
gl: Páxinas

en: Delete
gl: Borrar

en: Value
gl: Valor

en: Action
gl: Acción

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: Category
gl: Categoría

en: Label
gl: Etiqueta

en: Statistics
gl: Estatísticas

en: Tracker
gl: Seguimento

en: Are you sure you want to delete %name?
gl: Seguro que desexa borrar %name?

en: Languages
gl: Idiomas

en: All content types
gl: Todos os tipos de contidos

en: Machine name
gl: Nome de sistema

en: About
gl: Información

en: All languages
gl: Todos os idiomas
