Google Analytics Event Tracking (3.0.0) - en to hr translation catalogue (15 entries)

en: Pages
hr: Stranice

en: Delete
hr: Ukloni

en: Value
hr: Vrijednost

en: Action
hr: Akcija

en: Yes
hr: Da

en: No
hr: Ne

en: Category
hr: Kategorija

en: Label
hr: Oznaka

en: Statistics
hr: Statistike

en: Tracker
hr: Tragač

en: Are you sure you want to delete %name?
hr: Jeste li sigurni da želite obrisati %name?

en: Languages
hr: Jezici

en: Machine name
hr: Stroju čitljiv naziv

en: About
hr: Opis

en: All languages
hr: Svi jezici
