Google Analytics Event Tracking (3.0.0) - en to hy translation catalogue (12 entries)

en: Pages
hy: Էջեր

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Value
hy: Արժեք

en: Action
hy: Գործողություն

en: Yes
hy: Այո

en: No
hy: Ոչ

en: Category
hy: Կատեգորիա

en: Label
hy: Պիտակ

en: Statistics
hy: Վիճակագրություն

en: Languages
hy: Լեզուներ

en: Machine name
hy: Մեքենայական անվանում

en: All languages
hy: Բոլոր լեզուները
